Отримати допомогу


 

Що необхідно для розгляду заявки на допомогу:

1. Документи

  • копія паспорта;
  • свідоцтво про народження (якщо допомога потрібна дитині);
  • документи підтверджують наявність проблеми (виписки з історії хвороби, тощо.);
  • довідки про доходи всіх членів сім'ї за півроку;
  • довідка про склад сім'ї;

Документи мають бути надіслані підписані, датовані, в хорошій якості, що дозволяє їх вивчити. Внесення змін до документів за допомогою графічних редакторів або рукописне втручання тягне за собою відмову в допомозі.

2. Опис

Якщо мова йде про захворювання, потрібно описати історію її появи, як протікає, яка саме допомога вам необхідна (лікування, операція, разово або регулярно), пояснити, які прогнози. Якщо подібне лікування вже проводилося, треба розповісти, які результати вона дала. Треба також розповісти про склад сім'ї та її матеріальне становище. Чи зверталися Ви за допомогою в інші фонди чи робили спроби збору допомоги самостійно, якщо так, докладно описати, докласти посилання на інтернет ресурси або докласти скріншот листування, документів. Якщо для Вас здійснюється збір допомоги в декількох місцях, повідомте про це. Якщо Ваша біда це не хвороба, опишіть, що у Вас за складності, звідки вони взялися, як фонд може допомогти Вам.

3. Фотографії та відео

За можливості запишіть відео про себе про свою проблему або прикладіть кілька якісних фото, це необхідно для розміщення вашої історії на сайті.

4. Заява на допомогу від фонду

Бланк - (скачати), якщо допомога потрібна дитині — (завантажити). Бланк потрібно роздрукувати, заповнити, відсканувати і надіслати нам. Оригінал заяви надсилайте на пошту: 03113, Київ, вул. Гарматна, б.7, поверх. 2, благодійний фонд "Жива Дихання".

5. Ваші контакти

Адреса, телефон, електронна пошта, акаунти в соцмережах

Фахівці фонду можуть запросити додаткові документи для ознайомлення. Після збору всієї інформації і документів, Вашу заявку розмістять на сайт або поставлять в чергу на розміщення. Увага фонд не гарантує повного збору або збору в зазначений термін, сподіваємося на ваше розуміння.


Бланки

Давайте творити добро разом!


Благодійний фонд «Живе дихання». Добро завжди повертається

Мы приймаємо