Арина Прядко диагноз ДЦП


 
Арише очень хорошо помогают курсы реабилитации, но маме Ариши в одиночку не потянуть лечение дочериСтатут БО «Благодійний фонд «Живе дихання»

   

Арина Прядко

Благодійний Фонд “Живе дихання” разом з волонтерами приєднався до важливої місії — збір коштів для діток, позбавлених батьківського піклування та з малозабезпечених сімей з тяжкою долею, які мають різні форми захворювання ДЦП, лейкемія, гепатит та інші. Дана ідея створена в інтересах суспільства, підвищення рівня охорони здоров'я і соціального захисту.

До нашого фонду звернулась мати Прядко Аріни Олександрівни, 11.08.2009 р.н. Дівчинка була народжена передчасно, недоношеність 1-го ступеню, ЗВЧР . Перинатальне враження ЦНС гіпоксично-ішемічного генезу.

 

Діагноз: Дитячий церебральний параліч, подвійна геміплегія.

Рухові порушення IV рівня за класифікацією GMFCS.

 

На сьогоднішній день завдяки реабілітаційному Центру “Вікторія” у м. Бориспіль є позитивна динаміка у розвитку, але лікування та реабілітацію життєво необхідно продовжувати, тож мама із величезним проханням звернулася до нас по допомогу, адже сама, на превеликий жаль, не в змозі лікувати дитину. Батько відмовився від дівчинки, дізнавшись про її діагноз.

Лікування призначили у реабілітаційному Центрі “Вікторія”.

 

Вартість реабілітації коштує 14 900 грн.

Кожна дитина заслуговує на безтурботне, здорове майбутнє. І ми можемо дати бажану надію родині та разом з Вами врятувати маленьке життя. Звертаємося до Вас з великим проханням не залишатися осторонь!

qr-код для приложения приват24

Давайте творити добро разом!


Благодійний фонд «Живе дихання». Добро завжди повертається

Мы приймаємо